altynsarin
amangeldy
auliekol
denisov
jangeldin
jitiqara
qamysty
qarabalyq1
qarasu
mailin
mendiqara
miras
naurzum
sarykol
tobyl
uzynkol
fedorov
arqalyq
lisakov
rudny
Bizdiń MindetimizOrtalyq tỳralyQostanaı oblysynyń Halyqtyq (Úlgili) ujymdaryQostanai oblysynyń MÚ saittarySuhbatFoto men beine galereiasy«Shabyt qanatynda» jýrnalyQostanaı obl.metsenattar klýbynyń laýreattaryBiz BAQ-taSuraq-jaýap
QOSTANAI OBLYSYNYŃMÁDENIET ÚILERINIŃAQPARATTYQ PORTALY
Qostanaı oblysy ákimdiginiń mádenıet basqarmasynyń
№1 Qazaqstanda
DK nusqasy
Қостанай облысы әкімдігі мәдениет басқармасының «Облыстық көркемөнерпаздардың халық шығармашылығы мен кинобейнеқор орталығы» КМҚК XVII Халықаралық «Алтын микрофон - 2019» ән байқауының ақпараты
22.04.2019
1654
0
Қостанай облысы әкімдігі мәдениет басқармасының «Облыстық көркемөнерпаздардың халық шығармашылығы мен кинобейнеқор орталығы» КМҚК XVII Халықаралық «Алтын микрофон - 2019» ән байқауының ақпараты
 



 
Фото Н. Савченко

2019 жылдың 19-21 сәуірінде Мемлекеттік  «Рухани жаңғыру» бағдарламасының «Рухани қазына» кіші бағдарламасы және «Жастар жылы» аясында Қостанай облысы әкімдігі мәдениет басқармасының «Облыстық көркемөнерпаздар халық шығармашылығы мен кинобейнеқоры орталығы» КМҚК  XVII Халықаралық «Алтын микрофон - 2019» ән байқауын ұйымдастырды.

        Байқаудың мақсаты – жас талантты әншілерді анықтау, оларды шығармашылық жағынан дамыту және қолдау көрсету, Қазақстан халықтарының рухани бірлігі идеясын, әлем халықтары достығын, халықаралық және мәдени аралық шығармашылық байланысты қалыптастыру, «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру болып табылады.
        Халықаралық «Алтын микрофон - 2019» әншілер байқауында Қазақстанның барлық өңірінен және әлемнің басқа мемлекеттерінен келген 7 мен 21 жас аралығындағы 91қатысушы шеберліктерін көрсеті. Атап өтсек:  Ресей Федерациясы (Москва, Челябі қ.), Болгария (Разград қ), Литва (Паланга қ), Италия (Рим қ), Өзбекстан (Ташкент қ), Беларусь (Могилев қ) және Қазақстан елінен келген қатысушылар: ( Нұр-сұлтан қ, Алматы, Тараз, Қызылорда, Орал, Павлодар, Петропав,  Ақмола, Қостанай облысы).
 
Халықаралық "Алтын микрофон" ән байқауы заманауи технологиялық форматтарда –тікелей трансляция режимінде, сондай-ақ ұйымның әлеуметтік Instagram, YouTube  желілерінде тікелей эфирде өтті.
Сонымен қатар, "ГОЛОС" және "X-FACTOR" ірі халықаралық телепроектермен ұқсастығы бойынша "Алтын микрофон" Халықаралық вокалистер байқауында барлық лауреаттармен сұхбат алу сәті көрермен залының LED-экрандарына пайдаланылды.
"Алтын микрофон" Халықаралық ән байқауының қазылар алқасы кәсіби орындаушылар, танымал музыканттар, әлемнің әр түрлі елдерінің Мәдениет және өнер қайраткерлері.
Халықаралық байқаудың кәсіби қазылар алқасының құрамы:
          Төраға:
Дүйсекеев Кеңес – композитор,  Қазақстан Республикасының еңбегі сіңген мәдениет қайраткері, «Құрмет»  және «Парасат» ордендерінің иегері, Қазақстан  Республикасының Мемлекеттік университетінің профессоры, қазылар алқасының төрағасы.(Нұр-Сұлтан қ, Қазақстан  Республикасы);
Қазылар алқасының мүшелері:
 
Әбдікәрімова Қарлығаш – Қазақстан Республикасының «Мәдениет қайраткері», «Ерең еңбегі үшін» төс белгісінің, «Құрмет» және  «Международной Медали  Согласия»  ордендерінің иегері. «Бозторғай»  және  «Шаттық» Халықаралық балалар шығармашылығы байқауының директоры, продюсер, халықаралық байқаулардың әділ қазылар алқасының мүшесі   (Алматы қ, Қазақстан  Республикасы);
Текелиев Николай – Болгария және Италия елдерінде  өтетін Халықаралық балалар байқауының  директоры, продюсер, FIDOF мүшесі   (София қ, Болгария);
Пома Микеле -  Халықаралық "CREATIVITA' SENZA FRONTIERE" фестиваль-байқауының  директоры, продюсер, композитор, фестивальдер мен байқаулар  ассоциациясының мүшесі  
(Рим қ, Италия);
ПРУЦКИХ Игорь – «Звездный калейдоскоп» балалар байқауының директоры, композитор, аранжировщик, продюсер, «Золотая лира» премиясының лауреаты (Челябі, Ресей Федерация);
Абдулина  Гүлбану – Қазақстан Республикасының Еңбек сіңірген қайраткері. Халықаралық байқаулардың лауреаты, Е.Өмірзақов атындағы облыстық филаромониясының әншісі. (Қостанай қ, Қазақстан Республикасы).
          19-20 сәуірде қалалық балалар шығармашылығы мектебінде төрт топтан тұратын 91 қатысушысы тыңдалды. "Алтын микрофон-2019" байқауының 2 турының қорытындысы бойынша байқаудың қазылар алқасы төрт топ бойынша 21 лауреатты таңдады, сондай - ақ қазылар алқасының арнайы жүлдесі Беларусь елінен келген Горничар Анастасия және "Голос Instagram" жеңімпазы Амангелді ауданынан  Жұмағали Айназға табысталды.  
 
Жеңімпаздарды марапаттау салтанатымен қорытынды Гала-концерт 21 сәуір күні Е. Өмірзақов атындағы облыстық филармонияның концерт залында өтті.
        Байқаудың барлық лауреаттары бағалы сыйлықтармен және ұйымдастыру комитетінің статуэткаларымен марапатталды. Бірінші орын үшін қатысушыларға ноутбук, екінші орын планшет, үшінші орын смартфондар берілді. Қазылар алқасының арнайы сыйлығы және "Голос Instagram" жеңімпаздарына дипломдар мен планшеттер табыс етілді. Бас жүлде иегері Ибраева Ясмин 300 мың теңге сертификат және мақтау қағазымен марапатталды.
Сондай-ақ, Италиядан келген қазылар алқасының мүшесі ПОМА Микеле өзінің таңдауы бойынша ең үздік вокалистерге Италияда жазда өтетін "CREATIVITA SENZA FRONTIERE" байқау-фестиваліне шақыру табыс етті.
        Байқаудың үздік орындаушыларын Ұйымдастыру комитеті мен қазылар алқасы "Бозторғай" Халықаралық балалар шығармашылығы байқауына қатысуға ұсынады (Алматы қ., мамыр-маусым 2019 ж.).


Кіші топ.
Жас :7-10
 
Аты жөні Орын Аудан , қала
1. Тлеумбетова Жасмин I Нүр-Сұлтан қ.
2. Кунадилова Адель II Нүр-Сұлтан қ.
3. Едрес Әбілмансұр II Қостанай ауданы
4. Нуруллаев Диярбек III Өзбекстан Ташкент қ
5. Сарманбек Саят III Қызылорда облысы
6. Беркімбаева Самира III Қостанай облысы Қарабалық ауданы
7. Сомтемирова Аружан III Қостанай қ.
 














Ортаңғы топ
Жас 
:11-13
 
Аты жөні Орын Аудан, қала
1. MilejaStankeviciute I City Kaunas Lithuania
2. Базарбай Қарақат II Қызылорда облысы
3. Мұзафар Гаухар II Павлодар қ.
4. Крицкий Дмитрий III Ресей, Челябі қ.
5. Группа «Jam muzik Band» III Алматы қ.












Үлкен топ.
Жас : 14-17
 
Аты жөні Орын Аудан, қала
1. Златева Александра I Болгария қ.Разград
2. Оміржан Асылжан I I Амангелді ауданы
3. Жәнкіш Ақмарал I I Арқалық қ.
4. Амангелдиев Асылан I II Нұр-Сұлтан











Кәсіби топ
Жас : 18-21

 
Аты жөні Орын Аудан, қала
1. Сұлтанов Фараби I Алматы қ.
2. Ахметбеков Елдар II Нұр-Сұлтан қ
3. Құснадин Ақбота II Нұр-Сұлтан қ
3. Нұрдоллаева Мақпал III Қостанай қ.











Қазылар алқасының арнайы жүлдесі
 
Аты жөні Орын Аудан, қала
1. Горничар Анастасия Арнайы сыйлық Беларусь Могилев қ.
 






«Голос Instagram»                                                                           Кіші топ
 
Аты жөні Орын Аудан, қала
1. Жұмағали Айназ Instagram Амангелді ауданы







Ортаңғы топ.
Жас
:11-13
 
Аты жөні Орын Аудан, қала
1. Ибраева Ясмин Гран при Қостанай қ.
 




 
Pikirler (0)
Jiberỳ
MÁDENIET ÚILERINIŃ JAŃALYQTARY
bólimge ótý >>
24.05.2024
Денисов дом культуры
Денисов аудандық Мәдениет үйінде «Жизнь культуре посвящаем!» халықаралық мәдениет қызметкері Күнін мерекелеу аясында
22.05.2024
Қостанай қ. дом культуры
2024 жылғы 30 мамырда сағат 18:00-де Қостанай қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Мирас" ҚМС-да Т. В. Ивлеваның жетекшілігімен "Қостанай зори" хорының есептік концерті өтеді. Баршанызды шақырамыз!
21.05.2024
Қостанай қ. дом культуры
Қазақстан мәдениет және өнер қызметкерлері күніне орай, әріптесіміз, дәстүрлі әнші, Республикалық байқаулардың лауреаты, "Мирас" қазақ халық аспаптары фольклорлық ансамблінің солисі – Күнсұлу Әнуәрбекқызы Жакаева «Мәдениет саласының үздігі» төсбелгісімен марапатталды. Зор денсаулық, мықты өмірлік қуат және өмірдің барлық салаларында амандық тілей отырып, шын жүректен құттықтаймыз.
21.05.2024
Қостанай қ. дом культуры
Қазақстан мәдениет және өнер қызметкерлері күніне орай Қостанай қаласы әкімінің грамотасымен бухгалтер Әлия Махметқызы Аймағамбетова марапатталды
21.05.2024
Қостанай қ. дом культуры
Қазақстан мәдениет және өнер қызметкерлері күніне орай мәдениет басқармасы басшысының грамотасымен мәдени-демалыс қызметін ұйымдастыру бөлімшесінің меңгерушісі Саяхат Акімжанқызы Сумамбаева марапатталды
21.05.2024
Қостанай қ. дом культуры
Қазақстан мәдениет және өнер қызметкерлері күніне орай облыстық халық шығармашылығы орталығының алғыс хатымен «Мирас» ҚМС слесарь-сантехнигі Владимир Михайлович Осичкин марапатталды
21.05.2024
Қостанай қ. дом культуры
Қазақстан мәдениет және өнер қызметкерлері күніне орай облыстық халық шығармашылығы орталығының алғыс хатымен 1-ші филиал жетекшісі Жаңбырбай Наурызбайұлы Сейтов марапатталды
21.05.2024
Қостанай қ. дом культуры
Қазақстан мәдениет және өнер қызметкерлері күніне орай «Мирас» ҚМС директорының Алғыс хатымен Дружба ауылының әлеуметтік-мәдени орталығының жетекшісі Алмагүл Камитжанқызы Өмірзақова марапатталды
21.05.2024
Қостанай қ. дом культуры
Қазақстан мәдениет және өнер қызметкерлері күніне орай «Мирас» ҚМС директорының Алғыс хатымен костюм жетекшісі Динара Киікбайқызы Тасмағанбетова марапатталды
21.05.2024
Қостанай қ. дом культуры
Қазақстан мәдениет және өнер қызметкерлері күніне орай «Мирас» ҚМС директорының Алғыс хатымен кадр бөлімінің инспекторы Зауре Райханқызы Сүлекеева марапатталды
21.05.2024
Қостанай қ. дом культуры
Қазақстан мәдениет және өнер қызметкерлері күніне орай «Мирас» ҚМС директорының Алғыс хатымен бухгалтер Галина Владимировна Штоколова марапатталды
19.05.2024
Денисов дом культуры
2024 жылдың 19 мамыр күні Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Денисов ауданы білім бөлімі Набережный бастауыш мектебі" КММ, Денисов аудандық мәдениет үйінің шығармашылық ұжымымен тың және тыңайған жерлерді игерудің басталғанына 70 жыл толу аясында «Туған өлкенің Тың батырлары» атты концерттік бағдарлама өткізілді
19.05.2024
Денисов дом культуры
2024 жылдың 19 мамыр күні Аршалы мәдени-демалыс орталығында, Денисов аудандық мәдениет үйінің шығармашылық ұжымымен тың және тыңайған жерлерді игерудің басталғанына 70 жыл толу аясында «Туған өлкенің Тың батырлары» атты концерттік бағдарлама өткізілді
19.05.2024
Денисов дом культуры
2024 жылдың 19 мамыр күні Георгиевка ауылдық клубында, Денисов аудандық мәдениет үйінің шығармашылық ұжымымен тың және тыңайған жерлерді игерудің басталғанына 70 жыл толу аясында «Туған өлкенің Тың батырлары» атты концерттік бағдарлама өткізілді
19.05.2024
Денисов дом культуры
2024 жылдың 19 мамыр күні Комаровка ауылында Денисов аудандық мәдениет үйі өткізген тың және тыңайған жерлерді игерудің басталғанына 70 жыл толу аясында «Туған өлкенің Тың батырлары» атты концерттік бағдарлама өтті!
19.05.2024
Денисов дом культуры
2024 жылдың 18 мамыр күні Свердловка ауылында Денисов аудандық мәдениет үйі өткізген тың және тыңайған жерлерді игерудің басталғанына 70 жыл толу аясында «Туған өлкенің Тың батырлары» атты концерттік бағдарлама өтті. Сонымен қатар викторина болды!
18.05.2024
Денисов дом культуры
2024 жылдың 18 мамыр күні Подгорное ауылында Денисов аудандық мәдениет үйі өткізген тың және тыңайған жерлерді игерудің басталғанына 70 жыл толу аясында «Туған өлкенің Тың батырлары» атты концерттік бағдарлама өтті
18.05.2024
Денисов дом культуры
2024 жылдың 18 мамыр күні Жалтыркөл ауылындағы Денисов аудандық мәдениет үйі Қостанай облысының әкімі бекіткен KPI бағдарламасын іске асыру аясында «Менің жүрегімде туған көше, жүрегімде менің сүйікті жерім» атты концерттік бағдарлама өткізді
18.05.2024
Денисов дом культуры
2024 жылдың 18 мамыр күні Жалтыркөл ауылында Қостанай облысының әкімі бекіткен KPI бағдарламасын іске асыру аясында «Менің жүрегімде туған көше, жүрегімде менің сүйікті жерім» атты көшпелі концерттік бағдарлама өтті, оны Алчанов ауылдық Мәдениет үйі сыйға тартты
15.05.2024
Денисов дом культуры
2024 жылдың 15 мамыр күні
ÓZGE JAŃALYQTAR
MÁDENIET ÚILERINIŃ JAŃALYQTARY
Baılanys aqparattary:
Qostanaı oblysy ákimdigi mádenıet basqarmasynyń "Oblystyq qórkemónerpazdardyń halyq shyǵarmashylyǵy men kınobeıneqor ortalyǵy" KMQK
Zańdy mekenjaıy:
110000, Qazaqstan Respýblıkasy, Qostanaı q.,
Lermontov kόshesi, 15
Rekvızıtter:
BSN 990340002744
JSK KZ8594807KZT22031664
«Eỳraziialyq bank» AQ
BSK EURIKZKA
Telefony:
+7 (7142) 562-428
+
Сообщение сайта
+
Заказ обратного звонка
ОТПРАВИТЬ
+
Рұқсат
Kirý